Obsługa infrastruktury informatycznej

Nie muszą Państwo zatrudniać informatyka. Lepszym rozwiązaniem jest podpisanie umowy na świadczenie usług informatycznych.

W ramach takiej umowy zapewnimy sprawne działanie Państwa infrastruktury informatycznej i będziemy wspierać jej rozbudowę. Dokonamy przeglądu sprzętu i oprogramowania, wykonywać będziemy potrzebne naprawy, zapewnimy konsultacje oraz pomoc telefoniczną.

Świadczymy także doraźne usługi dla firm, z którymi nie mamy podpisanych umów – np. pomoc telefoniczną czy szybkie interwencje w przypadku awarii.

Naszym celem jest dbanie by sprawnie działająca infrastruktura informatyczna (oprogramowanie, sprzęt, serwis) stanowiła stabilną platformę codziennej pracy, wspierała potencjał przedsiębiorstwa i jego dalszy rozwój.

Współpracujemy ze znanymi producentami i dystrybutorami sprzętu i oprogramowania. Jesteśmy w stanie dostarczyć oraz skonfigurować konkretne rozwiązanie, a następnie objąć je obsługą serwisową. Nie jesteśmy związani z jednym dostawcą co sprawia, że możemy wybrać rozwiązania optymalne z punktu widzenia naszego Klienta.
Oferujemy także tańsze ale sprawdzone produkty, w tym bardzo dobrej jakości sprzęt poleasingowy.
Zarządzanie licencjami – inwentaryzujemy oraz utrzymujemy bazę o posiadanych licencjach. Analizujemy ich aktualność oraz wykorzystanie. Dokonujemy optymalizacji przy nowych zakupach.
Zarządzanie bezpieczeństwem IT – analizujemy Państwa infrastrukturę sieciową począwszy od styku z Internetem aż po końcowe stacje robocze. Wskazujmy słabe punkty. Proponujemy i wdrażamy potrzebne rozwiązania. Szkolimy pracowników w zakresie bezpiecznego korzystania z zasobów Internetu.
Optymalizacja działania – bacznie przyglądamy się wydajności całego środowiska i poszczególnych jego elementów.
Wdrażanie nowych rozwiązań – uczestniczymy w procesie wdrażania nowych rozwiązań już od etapu analizy funkcjonalnej – by nowy element integrował się z istniejącym a w przyszłości pozwalał na dalszą rozbudową.

     HP Business_Partner         logo-action         SynologyLogo         comarch         logo-altkom